Cestovní agentura, kancelář Jihlava

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Letecká dovolená Egypt,Turecko,Řecko

Plavby

Letenky

GO Parking

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.57
Americký dolar123.08
Britská libra129.88
Švýcarský frank123.29
Bulharský leva113.07
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.44
Ruský rubl10036.20
Tuniský dinár18.10
Turecká lira14.04

Odběr newsletteru

Statistika

TOPlist
ID: 884377

703 PLAVBA DO SVATÉ ZEMĚ-akční cena - MSC Opera

Termín: 05.02. (St) - 18.02. (Út) 2020

Délka pobytu: 14 dní, 13 nocí

Doprava: Lodní

Strava: All inclusive

Cena: 26 990 Kč

Poloha
Vydejte se s námi na nádhernou plavbu do Svaté země. 
Program
1. den: Odjezd z ČR Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu z České republiky. V ceně dopravy je studená večeře, teplá snídaně, káva, čaj, cappuccino nebo čokoláda se šlehačkou.
2.den: 09.00-18.00 Itálie - JanovPříjezd do přístavu v cca 9.00. Po příjezdu následuje nalodění na loď, oběd a prohlídka lodi s Vašim delegátem. Odpoledne ubytování ve Vašich kajutách a bezpečnostní cvičení. První vyplutí z přístavu je nejkrásnější, to si rozhodně nemůžete nechat ujít. Následuje Vaše první večeře v servírované restauraci, poté informační schůzka s delegátem a návštěva divadelního představení na lodi. Noc je ještě mladá a tak můžete vyrazit na taneček, bavit se s animátory nebo poslouchat hudbu při skleničce dobrého vína nebo svělého koktejlu. Vaše dovolená právě začíná.
3.den: Plavba na mořiPlavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech. 4. den: 13:00-19:00 Katakolon-ŘeckoZapalovaly se zde olympijské ohně, byl zde první stadion, opravdový kus historie. Delegát CK Riviera Tour má pro vás připraven fakultativní výlet z přístavu do 40 km vzdálené Olympie*. Pojeďte se s námi toulat historií. Pokud vás historie neláká, návštěva přístavní vesničky Katakolon je velice příjemná. Výlet do Olympie je fakultativní za příplatek, v ceně je transfer do Olympie a zpět s delegátem. Cena neobsahuje vstup do Olympie cca 9 eur/os a asistenci delegáta v areálu Olympie.
5.den: 10:30-18:00 Kréta-Heraklion-ŘeckoJsme na Krétě. Sever a jih ostrova je rozdílný. Na jednom konci úplný klid a pohoda. Na druhé čilý turistický ruch. Není vzácností potkat v tričku s krátkýmrukávem lyžaře, kteří se chystají na místní sjezdovku lyžovat. Zdá se vám to nemožné? Uvidíte sami, pokud vyrazíte s našim delegátem do centra městakolem krásného přístavu, historických staveb až na trhy s kořením, oblečení a snad vším možným. 6.den Plavba na mořiA je to tu opět znovu, takže si uděláme čas na své nové přátele z lodi a využijme volného dne na moři. Navštívíme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech.
7.den: 7:00-21:00 Izrael-HaifaMěsto, kvůli němuž spousta mořeplavců vybírá právě tuto plavbu. Město Haifa bylo založeno pravděpodobně ve 14. století př. n. l. Ve 3. století n. l. bylo město centrem výroby textilních barev. Náš výlet ve svaté zemi nás zavede na jedno z nejposvátnějších míst ne zemi do Jeruzaléma. JERUZALÉM (celodenní výlet včetně oběda). Pojeďte s námi a delegátem na fakultativní výlet do Jeruzaléma autobusem, cesta trvá asi 2 hodiny. Jeruzalém je jedno z nejzajímavějších měst na světě a je známé pro svůj historický význam, duchovní symboly a pro svůj vzhled. Naši exkurzi začneme se zastávkou na Hořeolivovníků s úžasným výhledem. Dále pokračujeme do starého města. Projdeme přes bránu Dung, Západní stěnu, která je zde postavena od roku 70 po Kristu. Projdeme se po Via Dolorosa, je to nejsvatější cesta na světě, je to ta cesta, po které šel Kristus na smrt. Také budeme obdivovat Chrám Božího hrobu, bez vstupu do hrobu. Součástí je i oběd a nákup suvenýrů, návrat do přístavu. Výlet je na vyžádání při podpisu smlouvy za příplatek 3590,-Kč, není možno zakoupit na lodi ve skupině s delegátem*
8.den: 08.00-14.00 Limassol- ŘeckoNa úplném jihu kyperského ostrova se nachází jeho nejvýznamnější přístav a oblíbené prázdninové středisko Limassol. Řecky zvaný Lemesos je druhýmnejvětším městem Kypru, disponující univerzitou, archeologickým nalezištěm, velkou obchodní zónou, rozsáhlou jachetní marinou i nákladním přístavem.Je obklopen vinohrady a rozlehlými citrusovými plantážemi. Oblíbili si ho především milovníci lenošení na plážích a koupání, sportu, zábavy i veselé společnosti.
9.den: 09:00-17:00 Rhodos-ŘeckoOpět jsme v Řecku. Tentokráte na ostrově Rhodos. Jižní část ostrova vhodná pro surfování, západní chladnější s ostrými větry a východní krásně proteplená nás pozve na pláže nebo se můžete vydat s našim delegátem na návštěvu starobylého města s jednou z mála historických památek ostrova místní pevností. Velmi příjemná je i návštěva centra města s obchůdky, kavárničkami, skvělými tavernami. 10.den Plavba na mořiOdpočíváme, opalujeme se ,relaxujeme ,bavíme se s animátory a nebo si užíváme masáže, sauny a vířivky v AUREA SPA.
11.den: 07.00-14.00 Itálie - Sicílie - MessinaObjevte krásy Sicílie. Procházka uličkami tohoto malebného sicilského města i samotného messinského průlivu zakončíme v místní katedrále. Odtud je možná fakultativní prohlídka města vláčkem po celém městě. Výlet vláčkem je fakultativní za příplatek.
12.den: 09:00-18:00 Civitavecchia - Itálie 0V časných ranních hodinách připlutí do Civitavecchie. CK RIVIERA TOUR organizuje pro své klienty výlet busem MSC do ŘÍMA*. Za pomocí našeho delegáta uvidíte Vatikán, Andělský hrad, Piazzale Navona, Pantheon, Fontánu Di Trevi, Kapitol, Forum Romanum a u Kolosea na nás bude čekat autobus. Tento výlet je u CK RIVIERA TOUR v ceně plavby.
13.den:08:00 Genoa-Itálie - vyloděníBrzy ráno zaplatíme svoje účty na lodi, dáme si lahodnou snídani a připravíme se na vylodění. Po vylodění odjezd do ČR. Běheme cesty máme pro Váspřipravenou 2x teplou svačinku, kávu, čaj, cappuccino, čokoládu.
14.den: Příjezd do ČRPříjezd do ČR dle aktuální dopravní situace, Bratislava cca 23.00 hod, Brno cca 00.45 hod, Olomouc 02.00, Ostrava 03.1.
Cena zahrnuje
poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
přístavní a portýrské služby při nalodění a vylodění
každodenní úklid kajuty
kapitánský gala večer a gala cocktail
pojištění proti úpadku CK
animační a zábavné programy na lodi
divadla, bazény, vířivky, pool servis
autobusovou přepravu do přístavu a zpět
delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi
autobusový výlet do ŘÍMA
Cena nezahrnuje
fakultativní výlety plavební společnosti
servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
transfery plavební společnosti v přístavech
05.02. (St) - 18.02. (Út) 2020 - 14 dní, 13 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
VNITŘNÍ KAJUTA BELLA další typy pokojů
All inclusive
Lodní
-26 990 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměItálie
MístoItálie
Hotel703 PLAVBA DO SVATÉ ZEMĚ-akční cena - MSC Opera
VNITŘNÍ KAJUTA BELLA
Termín05.02.2020 - 18.02.2020
DopravaLodní
Odletové/odjezdové místo 
StravováníAll inclusive
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Riviera tour, s.r.o. IČO: 25911741

Kontakt

420 607 642 068
420 734 878 659
420 605 437 488

 

poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy

poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy

poznejsvet.cz autobusové lyžařské zájezdy

Apartmány, chaty, chalupy poradíme: tel. 607 642 068

Přihlášení

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
Vytvářím objednávku...