Cestovní agentura, kancelář Jihlava

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Letecká dovolená Egypt,Turecko,Řecko

Plavby

Letenky

GO Parking

Počasí

Kurzovní lístek

Euro127.11
Americký dolar123.29
Britská libra129.68
Švýcarský frank125.10
Bulharský leva113.86
Egyptská libra11.39
Chorvatská kuna13.59
Ruský rubl10029.99
Tuniský dinár18.07
Turecká lira13.06

Odběr newsletteru

Statistika

TOPlist
ID: 675277

Thajsko - Letecky ze severu na pláže jihu

Termín: 31.10. (So) - 15.11. (Ne) 2020

Délka pobytu: 16 dní, 15 nocí

Doprava: Letecky

Strava: Dle programu

Cena: 58 900 Kč

Poloha
Jeden z nejoblíbenějších zájezdů do Asie. Památky Bangkoku, příroda severu a odpočinek na plážích jihu.
Program
1. den
Letecky do THAJSKA. Hlavní město Bangkok. Mrakodrap Baiyoke Sky Tower s otáčející se vyhlídkou.
3. den
Ceremoniální obří houpačka Giant Swing, ulice s obchody plnými soch Buddhů, potravinová ranní tržnice. Chrám Wat Po s obrovským ležícím Buddhou. Největší květinová tržnice v Thajsku fungující 24 hodin denně. Plavba dlouhoocasou lodí po vodních kanálech k ikonickému chrámu úsvitu Wat Arun. Večerní rušné ulice Lamphutree a Khaosan Road.
4. den
Bangkok – působivý Královský palác s chrámem Smaragdového Buddhy. Poutní chrám Golden Mountain – pozlacená chedí a svaté relikvie Buddhy. Obří mořské akvárium Sea Life. Nočním lůžkovým vlakem či busem na thajský sever.
5. den
Příjezd v"ranních hodinách do starobylého města Chiang Mai s"historickými hradbami a vodním příkopem. Dílničky thajských řemeslníků - výrobna tradičních deštníků, řezbáři, zlatníci, výroba hedvábí. Chrám Wat Chiang Man krále Mengrai. Křišťálová figura Setang Khanami se silou přivolávat déšť. Chrám Wat Chedi Luang s masivní chedí. Tradiční masáže. Pulzující noční bazar.
6. den
To nejlepší z Chiang Mai a okolí. Motýlí a orchidejová farma. Exkurze do sloního kempu. Seznámení s lidmi, jejichž život je zasvěcen slonům. I vy budete mít možnost slony krmit a blíže poznat. Fakultativní výprava k „dlouhým krkům” Long neck. „Žirafí ženy” kmene Padang s mohutnými mosaznými spirálami, které jim „vytahují” krk do neuvěřitelné délky. Přejezd vlastními minibusy do Thatonu, návštěva moderního chrámu a západ slunce nad řekou Kok.
7. den
Plavba lodí z Thatonu do Chiang Rai. Koupání v"horkých sirných pramenech."Unikátní Bílý chrám Wat Rong Khun. Návrat do Chiang Mai.
8. den
Doi Suthep, hora s nejmalebnějším buddhistickým chrámem severu. Přelet na ostrov Phuket. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání a odpočinek.
9. den
Dopolední relax na pláži. Odpolední výlet po ostrově, gigantický Buddha z"bílého mramoru s"krásnou vyhlídkou. Vyhlídka Karon View Point a jižní mys Phromtep Cape. Večerní poznávání nočního života na vyhlášené pláži Patong s GoGo bary.
10. den
Trajekt na ostrov Ko Phi Phi - nezaměnitelná atmosféra, bohatý podmořský život, jemný písek, tyrkysová voda a vápencové skalní útvary porostlé hustou džunglí. Plavba stylovou loďkou za tím nejlepším: pláž Maya Bay z filmu Pláž s Leonardem Di Capriem, pozorování opic, šnorchlování se žraloky, relax na Long Beach. Pěší výlet ostrovem s"krásnými vyhlídkami, přístrojové potápění nebo lenošení.
13. den
Uvolněná atmosféra přímořského letoviska Krabi. Výlet tradiční dlouhocasou lodí od pláže k pláži mezi vápencovými útvary. Koupání a šnorchlování. Posvátná jeskyně Phra Nang se stovkami dřevěných penisů přinášejících štěstí.
15. den
Možnost jízdy na slonovi kaučukovou plantáží a na mořském kajaku mangrovovou džunglí v zátoce Ao Thalane nebo poslední koupání. Letecky z"Krabi přes Bangkok.
16. den
Letecký návrat domů.
Doplňující informace
Bangkokem křížem krážem za tím nejzajímavějším. Uvidíme jej z"mrakodrapu i z"lodi při plavbách po kanálech. Lákadla thajského severu. Starobylé město Chiang Mai s uvolněnou atmosférou. Krmení slonů, farma orchidejí a motýlů. Dlouhokrké „Žirafí ženy“. Nekonečné písčité pláže s blankytně modrým mořem. Koupání a potápění na ostrově Phuket a Phi Phi. Oblíbené letovisko Krabi s"vápencovými útvary. Léty prověřený a vyladěný poznávací okruh Thajskem. Jedna z nejoblíbenějších asijských zemí: památky, krásná příroda, bělostné pláže, podmořský život. Zažijete Thajsko naplno včetně volitelného treku v thajské džungli na ostrově Ko Phi Phi. Na závěr si odpočinete na bílých plážích jihu.
Cena zahrnuje
Mezinárodní letenka Letištní taxy Letecky Chiang Mai - Phuket, Krabi - Bangkok Veškerá lodní doprava (v Bangkoku, plavba po řece Kok, trajekt na ostrovy Ko Phi Phi a Krabi) Ubytování 13x v hotýlcích a bungalovech Snídaně Lodní výlet na ostrově Ko Phi Phi Doprava minibusem s klimatizací Dálkový vlak či autobus pro trasu Bangkok - Chiang Mai Vstupy do národních parků Vstupné"na mrakodrap"Baiyoke Sky Tower Český průvodce Cestovní pojištění
Cena nezahrnuje
Vstupné do památkových objektů, akvária, na farmy v okolí Chiang Mai cca 100 USD Stravování mimo snídaně Spropitné Příplatek za jednolůžkový pokoj 6 900 Kč Fakultativní aktivity
31.10. (So) - 15.11. (Ne) 2020 - 16 dní, 15 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Dle programu
Letecky/
-58 900 Kč
Vybrat termín
05.02. (Pá) - 20.02. (So) 2021 - 16 dní, 15 nocí
Dospělá osoba
Dle programu
Letecky/
-59 900 Kč
Vybrat termín
30.10. (So) - 14.11. (Ne) 2021 - 16 dní, 15 nocí
Dospělá osoba
Dle programu
Letecky/
-60 900 Kč
Vybrat termín
04.02. (Pá) - 19.02. (So) 2022 - 16 dní, 15 nocí
Dospělá osoba
Dle programu
Letecky/
-60 900 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměThajsko
MístoThajsko
HotelThajsko - Letecky ze severu na pláže jihu
Dospělá osoba
Termín31.10.2020 - 15.11.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místo
StravováníDle programu
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Livingstone s.r.o. IČO: 26248051

Kontakt

420 607 642 068
420 734 878 659
420 605 437 488

 

poznejsvet.cz vodácká dovolená VLTAVA

Apartmány, chaty, chalupy poradíme: tel. 607 642 068

poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy

poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy

Přihlášení

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů
Vytvářím objednávku...