Cestovní agentura, kancelář Jihlava

RYCHLÉ VYHLEDÁNÍ ZÁJEZDU

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

Letecká dovolená Egypt,Turecko,Řecko

Plavby

Letenky

GO Parking

Počasí

Kurzovní lístek

Euro125.91
Americký dolar123.49
Britská libra129.37
Švýcarský frank123.68
Bulharský leva113.25
Egyptská libra11.42
Chorvatská kuna13.50
Ruský rubl10036.80
Tuniský dinár18.18
Turecká lira14.12

Odběr newsletteru

Statistika

TOPlist
ID: 675899

Křížem krážem Spojenými Státy ***

Termín: 28.09. (So) - 17.10. (Čt) 2019

Délka pobytu: 20 dní, 19 nocí

Doprava: Letecky / Praha (00:00)

Strava: Snídaně

Cena: 102 990 Kč

Popis
Lahůdka v programu AMERICA TOURS, která se hned po uvedení stala bestsellerem. Nabízíme Vám tři tématické poznávací okruhy během jedné dovolené – pulsující východní pobřeží s New Yorkem, Niagarskými vodopády a Washingtonem, tropickou Floridu s centrem zábavy Orlandem, kosmickým střediskem Cape Canaveral, přírodní rezervací Everglades a symbolem rekreace Miami Beach, a západní pobřeží USA s jeho metropolemi a úchvatnými národními parky a přírodními krásami. Bohatý program obsahuje vše k prožití jedinečné aktivní dovolené !!
New York – Niagara Falls – Washington D.C. / Orlando – Cape Canaveral – Sea World – Tampa - Everglades – Miami / Los Angeles – Beverly Hills – Laughlin – NP Grand Canyon – Lake Powell - NP Zion – Las Vegas – NP Death Valley – NP Yosemite – Carson City - Lake Tahoe - Sacramento – San Francisco

Minimální počet 6 osob.
Během tohoto zájezdu urazíte cca 3.540 mil ( 5.670 km )
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Jednotlivé segmenty zájezdu (východ, jih a západ USA) mohou být operovány opačným směrem. Vnitrostátní přelety mohou být uskutečněny pozdně večerními namísto ranními spoji.
Zájezd může být směrován opačně.
K návštěvě USA je nutný biometrický pas a autorizace ESTA nebo platný pas s vízem USA.
Program
1. den
NEW YORK     25 mil / 40 km
Odlet z Prahy do New Yorku. Po příletu a uvítání průvodcem America Tours transfer do hotelu, ubytování a společná večeře s průvodcem na účet America Tours.

2. den
NEW YORK CITY     40 mil / 65 km
Celodenní návštěva Manhattanu a jeho největších atrakcí: Nejprve plavba lodí kolem Manhattanu, poté prohlídka Lower Manhattanu, Battery Park, Wall Street, South Street Seaport, Brooklynský most, Čínská čtvrť, v podvečer pak oblast Central Parku, Time Square a 5. a 6. Avenue. Závěrem společná návštěva Empire State Building a vyhlídky v 78. patře na svítící New York. Návrat do hotelu v pozdních hodinách.

3. den
NIAGARA FALLS     390 mil / 620 km
Časně odjezd k Niagarským vodopádům. Průjezd oblastí Finger Lakes a farmářskou oblastí státu New York. Odpoledne společná plavba lodí pod vodopády na lodi Maid of the Mist, a poté již volno k samostatné prohlídce světoznámých vodopádů.

4. den
AMISH COUNTY     400 mil / 640 km
Volné dopoledne k vychutnání atmosféry vodopádů, a pak se již rozjedeme do Washingtonu. Krajem Amishů – lidí odmítajících výdobytky pokroku a techniky dorazíme do hotelu ve večerních hodinách.

5. den
WASHINGTON DC     40 mil / 65 km
Celodenní prohlídka Washingtonu zahrnující největší atrakce hlavního města USA – White House, Capitol, slavný Mall s muzei a galeriemi, Arlingtonský hřbitov, památníky… Návrat do hotelu ve večerních hodinách. /dle situací v konkrétním termínu je možný odlet do Orlanda již v pozdních hodinách tohoto dne!!/

6. den
ORLANDO, SEA WORLD     25 mil / 40 km
Časně transfer na letiště a odlet do Orlanda. Nejprve Vás seznámíme s atrakcemi International Drive, po ubytování je v programu návštěva zábavního parku Sea World, který je kromě seznámení s mořskou faunou známý vystoupeními cvičených kosatek, lachtanů, delfínů, lvounů a vyder, a celou řadou horských drah... Návrat do hotelu očekávejte pozdě večer!!

7. den
CAPE CANAVERAL    100 mil / 160 km
Ráno odjezd do Kennedyho kosmického střediska na Cape Canaveral. Prohlídka střediska do večerních hodin /kosmodrom, řídící středisko, odpalovací rampy busem, kino IMAX, setkání s astronautem – vše v ceně/. Návrat do hotelu v podvečer.

8. den
EVERGLADES, MIAMI     360 mil / 570 km
Časně odjezd do Miami jihozápadní stranou Floridy oblastí Everglades. Cestou budeme pozorovat aligátory ve volné přírodě lužního pralesa během průjezdu speciálním trailem, který chybí na mapách . Uvidíte také kuriózní nejmenší poštovní úřad v USA. Večer po orientační návštěvě downtownu Miami ubytování v hotelu na Miami Beach.

9. den
MIAMI BEACH     15 mil / 25 km
Užijte si relaxační den po první části Vašeho zájezdu – na pláži, u bazénu či vycházkou po rušné Collins Avenue… /dle situace v konkrétním termínu je možný odlet do Los Angeles již v pozdních hodinách tohoto dne!!/

10. den
LOS ANGELES    60 mil / 100 km
Časně odlet do Los Angeles. Po vyložení zavazadel v hotelu Vás čeká prohlídka Beverly Hills a Hollywoodu zakončená večerní návštěvou Santa Monica Beach.

11. den
HOLLYWOOD, LAUGHLIN     280 mil / 450 km
Návštěva jedné z největších atrakcí USA – filmových studií Universal v Hollywoodu. V odpoledních hodinách potom odjezd do městečka Laughlin v Nevadě plného hotelů s kasiny a hernami, ubytování.

12. den
NP GRAND CANYON     350 mil / 560 km
Časně odjezd do Grand Canyonu. Celodenní návštěva tohoto skvostu přírody. Fakultativně Vám nabízíme nezapomenutelný let nad kaňonem letadlem nebo helikoptérou. Večer příjezd do městečka Page, ubytování.

13. den
LAKE POWELL, NP ZION, LAS VEGAS     330 mil / 530 km
Časně ráno Vám nabídneme fakultativní let nad jezerem Lake Powell k největšímu skalnímu oblouku na světě Rainbow Bridge. Dopoledne návštěva přehradní hráze Glen Dam, poté odjezd podél severní hrany Grand Canyonu přes Kanab do národního parku Zion, dalšího klenotu severoamerické přírody. Prohlídka do pozdních hodin, následuje odjezd do Las Vegas. Po orientačním okruhu městem ubytování v hotelu na slavném „Stripu“.

14. den
LAS VEGAS     20 mil / 35 km
Volný den v městě zábavy!! Můžete ležet a relaxovat u bazénu, procházet kasina, zkoušet štěstí ve hře, navštívit koncert nebo kabaret – zkrátka v Las Vegas můžete vše!! Fakultativně Vám večer nabídneme jednu z nejlepších show světa – Le Réve v amfiteátru hotelu Wynn /Bezvýhradně doporučujeme!!/

15. den
NP DEATH VALLEY, BAKERSFIELD     490 mil / 780 km
Časně odjezd do národního parku Death Valley, nejnižšího a nejteplejšího místa západní hemisféry. Pokračování přes Bakersfield přejezdem k hranici národního parku Yosemite, ubytování.

16. den
NP YOSEMITE, CARSON CITY     280 mil / 440 km
Celodenní návštěva národního parku Yosemite, domova slavné skalní stěny El Capitan, úchvatných vodopádů a obřích sekvojí. Během prohlídky překročíte přes Tioga Pass pohoří Sierra Nevada, ubytování ve večerních hodinách v hlavním městě Nevady Carson City.

17. den
LAKE TAHOE, SACRAMENTO     250 mil /400 km
Odjezd k jedinečnému horskému jezeru Lake Tahoe. Okruh kolem jezera začneme v South Lake Tahoe, kde Vám nabídneme možnost výjezdu lanovkou na jeden z vrcholů nad jezerním kráterem /není v ceně/. Fantastická vyhlídka od oceánu po Skalisté hory!! Pokračujeme podél jezera se zastávkami na mnoha úchvatných vyhlídkách… odpoledne příjezd do hlavního města Kalifornie Sacramenta. Orientační prohlídka města, v podvečer přejezd do San Francisca, ubytování.

18. den
SAN FRANCISCO     40 mil / 65 km
Závěrem zájezdu Vás čeká celodenní prohlídka San Francisca. Absolvujete orientační okruh městem zahrnující největší atrakce a jedinečné vyhlídky na město – Golden Gate, Twin Peaks, Coit Tower, China Town, Lombard Street…, poté Vás pozveme na projížďku lodí po zálivu pod slavný Golden Gate a kolem ostrova Alcatraz /v ceně/. Do večerních hodin pak budete mít volno k prohlídce Fisherman´s Wharf – nejživějšího turistického místa San Francisca.

19. den
Odlet domů     20 mil / 35 km
Dle Vašeho cestovního plánu odjezd na letiště a odlet do Prahy /V případě odletu zpět z Los Angeles opustíte San Francisco časně ráno a následuje přejezd do Los Angeles/.

20. den
Přílet do Prahy Váš zájezd ukončí
Příplatky
 • příplatek za jednolůžkový pokoj == 22600 CZK
 • pojištění storna zájezdu ( ERV pojišťovna 2500 CZK
Slevy
 • sleva pro třetí osobu na pokoji (dvě dvoulůžka) == 4300 CZK
 • sleva pro čtvrtou osobu na pokoji ( dvě dvoulůžka) == 2800 CZK
 • sleva pro dítě do 12 let v doprovodu rodičů == 12000 CZK
Cena zahrnuje
 • dopravu z Prahy do cílové destinace a zpět
 • místní přelety dle itineráře
 • letištní poplatky
 • 18x ubytování v 3* hotelech a motelech
 • 18x snídani a 1x večeři
 • dopravu klimatizovaným minibusem
 • program dle itineráře
 • služby průvodce America Tours
 • komplexní pojištění - speciál pro Ameriku
 • zákonné pojištění CK proti úpadku
 • Cena nezahrnuje
 • pojištění storna zájezdu
 • vstupní formality cílové země a tranzitních zemí
 • stravu mimo snídaní
 • vstupy a fakult. akce nezahrnuté do programu
 • spropitné místním řidičům a průvodcům
 • event.palivové příplatky a poplatky k fakultativním akcím
 • poplatky za odbavení zavazadel ( letecká přeprava)
 • 28.09. (So) - 17.10. (Čt) 2019 - 20 dní, 19 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
  Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
  Snídaně
  Letecky/Praha
  -102 990 Kč
  Vybrat termín
  Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
  Informace o zájezdu
  ZeměUSA
  MístoSpojené státy americké
  HotelKřížem krážem Spojenými Státy
  Dvoulůžkový pokoj Dospělý na pevném lůžku
  Termín28.09.2019 - 17.10.2019
  DopravaLetecky
  Odletové/odjezdové místoPraha
  StravováníSnídaně
  Objednavatel:
  Jméno *:
  Příjmení *:
  E-mail *:
  Telefon:
  Ulice:
  Město:
  Psč:
  Poznámka :
  Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
  Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

  Povinné údaje jsou označeny *
  Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
  E-mailová adresa není správná!
  Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
  Pořádající CK: America Tours, v.o.s. IČO: 18385028

  Kontakt

  420 607 642 068
  420 734 878 659
  420 605 437 488

   

  poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy

  poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy

  poznejsvet.cz autobusové zájezdy z Jihlavy jinak

  Apartmány, chaty, chalupy poradíme: tel. 607 642 068

  Přihlášení

  Nejste přihlášen

  V kufru máte 0 zájezdů
  Vytvářím objednávku...